ThemeForest’te Ücretsiz WordPress Temaları İndirin

Bu Makaleyi Her Ay Güncelleyeceğim sizler için 🙂

ThemaForest Her ay belirli temaları ücretsiz yapmaktadır ve bizlerin erişimine sunmaktadırEylül ayının temalarına gelin birlikte bakalım.

Kallem – Creative Portfolio WordPress Theme

Kallem, duvarcılık, portföy listesi görünümü, basit ızgara vb. Gibi farklı portföy tasarımlarına sahip yaratıcı bir portföy WordPress temasıdır. Kallem, WordPress’in en son sürümleri ile geliştirilmiştir ve görsel oluşturucu (varsayılan öğeler ve özel kısa kodlar), mailchimp ve Çok Dilli destek ile birlikte gelir. Farklı renk vurgularına ve duyarlı bir düzene sahiptir. Kallem yaratıcı portföyü WordPress teması, portföyünüzü benzersiz ve temiz bir tasarımla sergilemek için çok kullanışlıdır.

GlobeCo – Transportation & Logistics WordPress Theme

GlobeCo , benzersiz ve mükemmel bir Ulaşım ve Lojistik WordPress Temasıdır . Kolayca güzel, çarpıcı ve benzersiz bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak birçok farklı olanak sunar.

Kurumsal bir web sitesinden aradığınız her şeyi sunmak için bu kapsamlı WordPress temasını geliştirdik. İhtiyaçlarınıza ve müşterilerinizin beklentilerine göre uyarlanmıştır.

Tema, duyarlı tasarımı ve retina grafikleri nedeniyle tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor. Çeşitli sayfa türleri, geniş ve kutulu düzenlerle yüklü olarak gelir, sınırsız renk şemaları, büyük miktarda yazı tipi, simge ve daha fazlasını içerir.

En yüksek kod kalitesi, genişletilmiş ve okunması kolay belgeler, hızlı ve nitelikli destek GlobeCo’nun öne çıkan temel özellikleridir .

Teoro – CV Resume WordPress Theme

Teoro zarif, kutulu ve renkli tek sayfalık CV / Özgeçmiş WordPress Teması, kişisel portföy web sitesi için mükemmeldir. Tema, farklı renk kombinasyonunda oluşturulan üç göz alıcı demo ile birlikte gelir.

Her bölüm uyumludur ve WordPress için en güçlü sayfa oluşturucu olan Elementor ile hazırlanmıştır. Bir sayfadan bölümler ekleyip çıkarabilir veya bir bölümü ayrı, bağımsız bir sayfaya taşıyabilirsiniz. Bu şekilde, sınırsız bölümlere ve ayrıca sınırsız bağımsız sayfalara sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, yaratıcılığınızı ortaya çıkarmaktır ve sadece birkaç tıklamayla temayı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için tüm metni, resimleri, yazı tiplerini ve renkleri değiştirebilirsiniz.

Diğer yazılarıma bakmayı unutmayın lütfen size önereceğim yazım olan

5 Adımda Facebook Pixel WordPress eklentisi ile Facebook Pixel WordPress nasıl eklenir

Yazıma bakabilirsiniz.

Aklınıza takılan bir konu olursa benimle iletişime geçmekten çekinmeyin lütfen sizlere seve seve yardımcı olurum. 🙂

Ozan Tok
Merhaba ben Ozan Tok 2019 Yıllında Web Tasarım bölümünden mezun oldum ve uzun zamandır Web işleri ile ilgileniyorum bu alanda kendimi geliştirmeye devam ediyorum ve 2020 yılında Profesyonel olarak sektöre atıldım ve kendi projem olan ozantok.net projemi başlattım ve devam ettirmekteyim, Sosyal Medya alanında Profesyonel destek sunmaktayım. Sizin de profesyonel bir yardıma ihtiyacınız varsa hemen benimle iletişime geçebilirsiniz.