Instagram Gizli Profilleri Görme

Instagram Gizli Profilleri Görme
 Instagram Gizli Profilleri Görme

İnstagram’da stalk yapmaya çalışanların en büyük sorunu muhtemelen gizli hesaplardır. Instagram’da kullanıcı istediği takdirde profilini gizliye alabilir ve içeriğini sadece takipçileri görebilir. Peki ya Instagram Gizli Profilleri Görme mümkün mü?

Evet, mümkün. Bir önceki yazımda Instagram hikayelerini gizli izlemek ve indirmek konusundan bahsetmiştim. Şimdi de sıra Instagram Gizli Profilleri Görmek . Bu yöntem güvenlik konusunda risk oluşturduğundan dolayı kullanılmasını pek tavsiye etmiyorum ancak yine de böyle bir yöntem olduğunun bilinmesi açısından paylaşıyorum.

Peki olay nasıl işliyor? Instagram buna nasıl izin veriyor? Aslında olayın pek Instagram ile alakası yok. Uygulama, kullanan kişilerin kendi profilleri dahil olmak üzere takip ettiklerinizin fotoğraflarını ve öne çıkan hikayelerini sunucusuna kaydediyor. Sonrasında ise sizin görmek istediğiniz gizli profilin kaydedilmiş tüm fotoğraflarını ve öne çıkan hikayelerini gösteriyor.

Instagram Gizli Hesapların İçeriğini Görmek

Detaylara geçmeden önce son bir uyarı yapmak istiyorum. Uygulamaya giriş yaptığınızda sizinde profiliniz dahil olmak üzere takip ettiklerinizin profili uygulamanın sunucusuna kaydediliyor. Bu yüzden uygulamayı kullanacaksanız fake bir hesapla kullanmanızı tavsiye ederim. Uygulamaya giriş yapabilmek için fake veya kendi hesabınızın en az 50 takipçisi olması gerekiyor. ‘Evde denemeyiniz’ uyarısınıda yaptığıma göre detaylara geçebiliriz.

Lili Uygulamasının Resmi Web Uygulamasına, gitmek için buraya, veya aşağıdaki görsele tıklaya bilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra ‘Gizli Profilleri Görüntüleyin’ seçeneğine tıklıyoruz.

Bana kim baktı?: Uygulama üzerinden sizin profilinize bakanları görebilirsiniz. Tabi bunun için ücret ödemeniz gerekiyor.

Hikayeleri görüntüle: Gizli profilin öne çıkardığı hikayeleri görebilirsiniz.

Mağaza: Reklamları kaldırmak, profilinize bakanları (uygulamayı kullananlardan) görmek gibi özellikleri satın alabilirsiniz.

Instagram gizli profilleri görme

Sonrasında ise Instagram hesabımızla (fake kullanmanızı tavsiye ediyorum) giriş yapıyor ve arama kısmından profilini görmek istediğimiz kişinin profiline ulaşıyoruz.

Diğer yazılarımı Okumayı unutmayınız, Instagram Takipci Artirmak Için 10 Adım

Ozan Tok
Ozan Tok
ozantok.net

Merhaba ben Ozan Tok 2019 Yıllında Web Tasarım bölümünden mezun oldum ve uzun zamandır Web işleri ile ilgileniyorum bu alanda kendimi geliştirmeye devam ediyorum ve 2020 yılında Profesyonel olarak sektöre atıldım ve kendi projem olan ozantok.net projemi başlattım ve devam ettirmekteyim, Sosyal Medya alanında Profesyonel destek sunmaktayım. Sizin de profesyonel bir yardıma ihtiyacınız varsa hemen benimle iletişime geçebilirsiniz.

Related Posts
4 Comments
Yasin

Adam vallahi adam billahi adam

Beyza

Müqqqq

By Çağrı

Güzel eski manitalar gizlemiş fotolarına baktık iyi oldu

velat

bu aadam bir harikaaaa

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *