WordPress En iyi 4 Seo Eklentisi 2020

WordPress En iyi 4 Seo Eklentisi 2020

2020 yılında bir sonraki seviyeye iş almak için en iyi WordPress eklentileri mi arıyorsunuz?

Seçebileceğiniz o aşkın 55,000+ WordPress eklentileri vardır. Bu, yeni kullanıcıların kendi web sitesi için doğru eklentiyi bulmak için son derece ezici hale getirir.

Sık sık vb SEO, sosyal medya, yedekleme, hız, en iyi WordPress eklentisi önerileri için okuyucular tarafından istenir

büyük WordPress kaynak sitesi olan uzmanlarımız testi binden fazla iyi ödenmiş ve biz (siz) bizim kullanıcılar için kolay koyabileceği en iyi çözümler bulmak için öylesine özgür WordPress, her yıl eklentileri.

WordPress eklentileri ve doğru araç setini alarak size online iş büyümesine yardımcı olabilir. Bu yazıda, bizim uzman seçim paylaştı 2020 yılında iş web siteleri için WordPress eklentilerini Mutlaka sahip olunması gereken.

1. WPForms

Keşke o kadar kolay ziyaretçilerinizin sizinle temasa geçmek için yapar çünkü her web sitesi bir iletişim formu ihtiyacı var. WPForms WordPress için en kullanıcı dostu iletişim formu eklentisi.

Bu sürükle & online formu oluşturucu damla kolayca iletişim formları, e-posta abonelik formları, online sipariş formları, ödeme formları, oluşturmanıza olanak sağlar
anketler, anketler ve sadece birkaç tıklama ile çevrimiçi formları temelde tüm diğer türleri.

Tüm popüler pazarlama ve ödeme platformları ile WPForms bütünleşmeler, böylece 5 dakikadan daha az güçlü formlar oluşturabilirsiniz.

Hatta özel bir WordPress kullanıcı kayıt formu ve giriş sayfası oluşturmak yardımcı olmak için seçenekleri ile geliyor.

Biz WPBeginner web sitesi ve diğer web sitelerinin tümü üzerinde WPForms kullanın. Ama biz yalnız değiliz. 3 milyonun üzerinde web siteleri WPForms kullanmak ve bunlar sürekli şimdi 3 yıldır 5 yıldızlı derecelendirme ortalamasının dışına 4,9 korumuştur.

Ücretsiz var WPForms Lite sürümü basit bir çözüm arıyorsanız olanlar için kullanılabilir.

Eğer ciddiye işinizi büyütmek için arıyorsanız, o zaman bu sizin kurşun nesil çabalarını hızlandırma için gereken tüm güçlü özellikleri ile birlikte geliyor çünkü Pro versiyonu alarak öneriyoruz. Bunu kullanın WPForms kuponu satın alma% 50 indirim için.

Alternatif: Müthiş Formlar gelişmiş çözüm odaklı WordPress formlarını yaratmak için mükemmel bir alternatiftir.

2. MonsterInsights

MonsterInsights WordPress için en iyi Google Analytics eklentisi. İnsanların bulmak tam olarak nasıl görebilir ve web sitesini kullanabilirsiniz, böylece siz “düzgün” Google Analytics ile web sitesine bağlanmak için izin verir.

En iyi bölüm tüm önemli istatistikler madde sağ WordPress pano içinde ki size göstermesidir.

Daha sonra trafik, abonelerinin ve geliri artırmak için buna göre web sitenizi optimize edebilirsiniz. Biz kılavuzları ayrıntılı var WordPress Google Analytics yükleme için Google Analytics nasıl kullanılacağı, e-ticaret izlemeyi etkinleştirmek ve nasıl kullanıcı katılımını izlemek .

MonsterInsights bir vardır ücretsiz sürümü , ancak ücretli sürümüne yükselttiğinizde bunun gerçek güç sadece kilidini açar.

MonsterInsights 2 milyondan fazla web siteleri tarafından kullanılır.

3. Yoast SEO

SEO web sitenize arama motorlarından daha fazla ziyaretçi yardımcı olur. WordPress kutusunun SEO dostu dışında olsa da, çok daha sen SEO en iyi uygulamaları kullanarak web sitenizin trafiğini artırmak için yapabileceğiniz yoktur.

Yoast SEO tüm zamanların en popüler WordPress eklentisi biridir. Tüm Out WordPress SEO eklentileri , Yoast özellikleri ve size on-sayfa SEO geliştirmek için gereken araçları ile tüm en kapsamlı çözümü sunar.

Bu meta etiketleri eklemek sitemaps oluşturmak, sitenizi bağlamak yardımcı Google Search Console daha sosyal medya için optimize ve.

Yoast kolayca son derece yararlıdır 301 yönlendirmelerini oluşturmanızı sağlar güçlü Yönlendirme özelliği ile birlikte gelir. Ayrıca URL’lerin değişikliği algılar ve web sitenizde herhangi kırık bağlantıları zorunda kalmamak, otomatik yönlendirmeleri oluşturun.

Alternatif: One SEO Pack tüm Yoast SEO için harika bir alternatiftir.

4. Constant Contact

E-posta Bir işletme sahibi olarak emrinde en etkili ve en güvenilir bir pazarlama aracıdır. Bu sitenizden ayrılma sonra bile kullanıcılarla iletişimde kalmak için izin verir.

Constant Contact En biridir popüler e-posta pazarlama servis sağlayıcıları dünyada.

Onların platformu Bir e-posta listesi oluşturmak ve abonelerine güzel e-posta haber göndermesine izin verir.

Bu olmayan asabi kullanıcılar için hızlı ve kolay bir kurulum sunuyor. Ayrıca OptinMonster ve WPForms gibi WordPress için popüler kurşun nesil eklentileri ile iyi çalışır.

Alternatifler: SendinBlue ve ConvertKit bir şey daha gelişmiş istiyorsanız iyi alternatifler vardır, ama bunlar daha pahalı.

Ozan Tok
Ozan Tok
ozantok.net

Merhaba ben Ozan Tok 2019 Yıllında Web Tasarım bölümünden mezun oldum ve uzun zamandır Web işleri ile ilgileniyorum bu alanda kendimi geliştirmeye devam ediyorum ve 2020 yılında Profesyonel olarak sektöre atıldım ve kendi projem olan ozantok.net projemi başlattım ve devam ettirmekteyim, Sosyal Medya alanında Profesyonel destek sunmaktayım. Sizin de profesyonel bir yardıma ihtiyacınız varsa hemen benimle iletişime geçebilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *